Vůdcovský lesní kurz URSUS

– kurz má 3 běhy (úvodní výkendovka, letních 9 dní a zkoušková výkendovka)
– řekl bych, že každý ročník bývá někde jinde, každopádně většina běhů byla tak nějak ve středu republiky (Pardubice, Telč)- hodnocení 1 – výborná parta účastníků a parádní tým vedoucích, přednášky odborně vedené a velice přínosné, samotná zkouška provedená velice příjemnou povídací formou
– kurz bych doporučil úplně všem všem

– přednášející jsou parádní, na jeden den přijel Dick (vedoucí Nového programu) a potkal jsem zde nejchytřejšího člověka, jakého jsem kdy viděl – Kecku

Jan Knob

Kurz má jarní část (víkend), letní část (asi 10 dní) a podzimní část (víkend). Setkal jsem se zde s úžasnými lidmi z řad instruktorů a dokonce jsem spatřil i nějaké ty skautské „celebrity“ – jednou z nich je Dick, toto jméno je na obalu takřka každé příručky pro Junák. Další byl Jirka Navrátil (místostarosta Junáka). Jedinou výtku bych měl asi jen k jednomu z instruktorů, konkrétně to je Balů, který zkoušel právě onu zdravovědu, na které jsem selhal, nemyslím si, že tato zkouška ověřila mé znalosti ze zdravovědy a Balůovo chování jen potvrdilo jeho nepřipravenost. Jinak kurz samozřejmě doporučuji, toto byl jen malý detail, hlavně mi totiž záleží na tom, co mi kurz přinesl do dodobn&iacut e;ho rozvoje, papír je až druhořadá záležitost. Jestli chcete poznat člověka, co má tři vysoké školy s červeným diplomem a jedním doktorátem a nikdy ze zkoušky nedostal horší než A, tak tozhodně jeďte na Ursus!
Ondřej Šperka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =