Vůdcovský lesní kurz URSUS 2014 – KIKI

V letošním roce jsem se společně s Lukem zúčastnila vůdcovského kurzu URSUS. Kurz se skládal ze dvou víkendů a letního tábora. Celý kurz se mi moc líbil a moc jsem si ho užila. Největší část kurzu zabrali samozřejmě přednášky, které ale byly většinou zábavné a dozvěděli jsme se na nich vše potřebné k vedení oddílu. Po celou dobu kurzu jsme byli rozděleni do 4 posádek, ve kterých jsme soutěžili. Na kurzu jsem se také seznámila s mnoha skauty z celé republiky, proto jsme mohli porovnávat, jak to kde v oddíle funguje.

Tento kurz bych určitě doporučila všem, kteří mají zájem o kvalitní vůdcovský kurz. Naučíte se vše potřebné a ještě zažijete mnoho zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − seven =