Miquik 2017

Miquik jsme si letos znovu moc užily! Letošní ročník se povedl jak v tématech přednášek tak i v tanečním večeru, který předčil naše očekávání. Myslím že přednášky nám daly hodně věcí k přemýšlení a večer byl zase perfektní na odreagování a potkání starých kamarádů. Doporučila bych tento víkend asi každému, všichni si tam pro sebe něco najdou. A je fajn, že na sobě pořád pracují a vylepšují a jsou pořád nové programy jako třeba nedělní férová snídaně nebo filmový večer. Miquik se za těch 20 let od vzniku vyvinul v akci kterou navštěvuje přes 1200 roveru a Rangers a rozhodně si to zaslouží!

MiQuik je úplně skvělá akce, kde se můžeme strašně moc věci dozvědět a naučit a ještě si to naprosto užít. Podle mě to bylo naprosto super a určitě bych si to zopakovala. Jak přednášky tak ples byla bomba. A ještě jsem tam byla s naprosto skvělou skupinou lidí, takže body navíc😁

Na Miquik jsem jela podruhé a vůbec bych nečekala, že to může být ještě lepší než před tím. Stojí za tím kus práce a jsem vděčná, že někdo takové akce připravuje. Každý se tam může seberozvíjet a dozvědět se spoustu nových věcí, které ho posunou nejen ve skautském životě. Hlavně jsme si to tam náramně užily. Taneční ples byl skvělý. Určitě doporučuji každému.

A to je od nás všechno ☺️ Miki, Mája, Loki, Zuzka a Hanča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 10 =