Čekatelský lesní kurz Trinity 2019 – NatyT

Po absolvování zkoušky se mi docela změnil pohled na svět. Uvědomila jsem si, že člověk nemusí mít žádné zvláštní schopnosti, aby se z něho stal hrdina. Stačí si všímat věcí kolem sebe a využít každé příležitosti, která se naskytne.

Prvního víkendu jsem se bohužel účastnit nemohla, o to víc jsem si užila desetidenní letní část. Instruktoři si nekladli za cíl, zahltit nás informacemi na zdlouhavých přednáškách, ale umožnili nám hledat si vlastní cestu a prosadit ji. Mimo kompetenčních programů jsme se mohli dobrovolně účastnit seberozvojových aktivit. Tímto jsme se zdokonalovali nejen ve skautském, ale i osobním životě. Společně jsme diskutovali o současných globálních problémech, o víře nebo třeba o životním poslání každého z nás.

Na posledním víkendu probíhaly zkoušky a potom už zbytek programu byl čistě na nás. Někdo uspořádal noční bojovku, někdo vedl taneční večer, jiní zase zpívali u kytary. Zkrátka každý si na kurzu našel to své.