Poděkování

DĚKUJEME VŠEM STÁTNÍM INSTITUCÍM, OBCÍM, SPOLEČNOSTEM I JEDNOTLIVÝM OSOBÁM ZA JEJICH SPOLUPRÁCI, RADU, POCHOPENÍ ČI FINANČNÍ POMOC, KTERÉ NÁM POMÁHAJÍ V NAPLŇOVÁNÍ POSLÁNÍ NAŠÍ ORGANIZACE.

Jihomoravský kraj nám roce 2023 umožnil realizaci projektu „Obnova outdoorového vybavení a vybavení kluboven“. V jehož rámci jsme nakoupili vybavení táborů a kluboven v celkové hodnotě 100 699 Kč.

Jihomoravský kraj nám roce 2022 umožnil realizaci projektu „Pořízení a doplnění táborového vybavení skautského střediska ve Vyškově“. V jehož rámci jsme nakoupili vybavení táborů a kluboven v celkové hodnotě 137 000 Kč.

Jihomoravský kraj nám roce 2019 umožnil realizaci projektu „Obnova outdoorového vybavení kluboven“. V jehož rámci jsme nakoupili lodě na vodácký výcvik, vybavení táborů a kluboven v celkové hodnotě 160 124 Kč. Velice si ceníme toho, že se nám povedlo zapojit členskou základnu a příznivce do opravy a údržby vybavení.

Jihomoravský kraj také podpořil realizaci tábora 1. oddílu vodních skautů u obce Jamolice. Získali jsme dotaci ve výši 48 400 Kč na základě Dotačního programu Naplňování Koncepce podpory mládeže v Jihomoravském kraji.
Děkujeme.

• Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
  • Jihomoravský kraj
  • Město Vyškov
  • Město Ivanovice na Hané
  • Obec Luleč
  • Tři brány, komunitní nadace pro vědění, umění a civilizaci
  • MUDr. Martin Vašíček
  • JUDr. Martin Flora
  • MUDr. Hana Bělohlávková
  • Gymnázium a SOŠZE Vyškov, p. o.
  • Knihovna Karla Dvořáčka
  • Respono a.s
  • Mgr. Ivo Zavadil – PROSPORTS
  • Petr Tauš – NUTRITION-SHOP
  • Ing. Václav Kovář
  • VELUX, Zaměstnanecká nadace skupiny VKR na doporučení BKR ČR, s. r. o.
  • Jaroslav Burget
  • obec Studnice