Čekatelský lesní kurz Rozrazil – Lucka

Rozrazil je tradiční čekatelský kurz, který v Brně funguje od roku 1997. Náplní kurzu není jen obsah čekatelské zkoušky. Myslíme si, že čekatelé by měli mít jasno především sami v sobě.

Kurz se dělí na čtyři části, z toho zkoušky nejsou povinné:
1. víkendovka 1. – 3. 4. 2016 Nedvědice
2. víkendovka 13. – 15. 5. 2016 Adamov
Letní část 21. – 31. 8. 2016 Domašov
Zkoušky 7. – 9. 10. 2016 Brno

Kurz ČLK Rozrazil se mi moc líbil, naučila jsem se spoustu nových věcí, které se dají využít nejen ve skautu při práci s dětmi. Potkala jsem se tady se spoustou lidí, kteří byli vážně super, jak účastníci, tak instruktoři. Vždy zde panovala přátelská atmosféra. Z kurzu jsem odjížděla se silnými zážitky, novými znalostmi a hlavou plnou myšlenek. Tento čekatelský kurz určitě doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =