Čekatelský lesní kurz NÁMOŘNÍ AKADEMIE 2014 – ANIČKA

Námořka se mi hrozně moc líbila. Vůbec se mi odtamtud  nechtělo odjíždět a moc se těším na Navigamus nebo závod přes tři jezy , kde se s některými třeba zase uvidím. Byl  to psychicky i fyzicky náročný kurz ,aleani na chvíli jsme nelitovala že jsem tam jela.

Námořka  je čekatelský kurz pro především vodní skauty.Měla 3 části. První byla táborová část o prázdninách a potom dva víkendy jeden v Říjnu a druhý v Listopadu. Táborová část se mi líbila nejvíc, ale byla i nejnáročnější .Tábor byl u Nových Milovic. Měly jsme tam spoustu přednášek , her , ježdění na lodích a dokonce jednu 24-hodinovou hru a zimní olympijské hry. Pořád se něco dělo a neměli jsme ani chvilku na odpočinek.

1.víkend byl v Mimoni  .Tam jsme také hráli hry a měli přednášky a navíc jsme si sjeli kousek řeky Ploučnice.

2.víkend byl  přímo v Plzni. Byl nabitý zkouškami a navíc jsme si zkusili v nedalekém bazénu vodní záchranu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =