Čekatelský lesní kurz NÁMOŘNÍ AKADEMIE 2014 – JÉŇA

Kurz se skládal ze 3 částí, letního táboru a dvou víkendovek.  Na letní části jsme tábořily poblíž Nových Mitrovic, kde jsme se učily novým věcem, ale taky si užily spousty zábavy. Letní část byla hodně fyzicky i psychicky náročná, a někdy nebyl dokonce čas jít na záchod, ale za to jsem zde našel spousty kamarádů, se kterými se tyto útrapy snášely lépe. 1. Víkendovka byla v Mimoňi, kde jsme sjížděli Ploučnici. Poslední a zkoušková víkendovka byla v Plzni, kde si nás všechny proklepli…

Na Námořku určitě jeďte, a nevadí, že jste suchozemci, užijete si spoustu zábavy,  zažijete jak den může mít 26 hodin, naučíte se spoustu nového a poznáte kamarády se kterými se nebudete chtít rozloučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − eleven =